תפריט האתר

משאבות לבריכות שחייה

רויאל בריכות שחייה מספקת ומתקינה את משאבות לבריכות שחייה כגון משאבות סיחרור הטובות ביותר בעולם תוצרת Hayward.
משאבות הינם אביזרים הכרחיים ביותר לשמירה על נקיון הבריכה. תפקידה של המשאבה הוא לשמור על המים צלולים ונקיים ככל הניתן, ולסנן מהם לכלוך או מזהמים העלולים לגרום, בתורם, להצטברות לא רצויה של חיידקים. על מחזור הסינון לעבוד כ- 4 שעות לכל הפחות בחורף ובקיץ כ-6 שעות לכל הפחות תלוי בגודל הבריכה.

משאבות לבריכות השחייה מהוות חלק חשוב ומרכזי בהפעלה תקינה של בריכת השחייה. משאבות לבריכות שחייה הינם פריטים העיקריים, המניע את כל יתר המערכות בבריכת השחייה, על מנת שיפעלו יחד בתיאום, באופן רציף וללא תקלות.

הדברים עליהם יש לשים דגש בעת קניית משאבות לבריכות שחייה
ראשית, יש לדעת מה כמות המים בבריכת השחייה שברשותכם. במידה ובבריכת השחייה שלכם יש למעלה מ- 15 קוב מים, למשל, מומלץ לבחור במשאבה המכילה גם מסנן חול. ככל שכמות המים בבריכת השחייה שלכם גדולה יותר, כך כדאי לבחור במשאבה בעלת כוחות סוס חזקים יותר, ומסנן חול גדול יותר.

מותגים
מומלץ שלא לבחור במשאבה ממותג זול ולא מוכר, היות ובמקרים רבים, הזול עלול לעלות לכם ביוקר. יש לבחור במשאבה מחברה מוכרת, כזאת המגיעה עם אחריות ושם בתחום זה. אם אינכם בקיאים בתחום, מומלץ לערוך סקר טרם קניית המשאבה, או לחילופין – להיעזר באדם המבין בתחום.

אז כיצד בוחרים משאבה לבריכת השחייה?
התאמת המשאבה לבריכת השחייה שברשותכם הינה פעולה חשובה במיוחד, ואין להקל ראש בכך. על מנת להתאים את המשאבה באופן המיטבי לבריכת השחייה, יש להיעזר באיש מקצוע, כזה שבאמתחתו ניסיון רב שנים בתחום זה, ויוכל להסביר לכם מה גודל המשאבה לו אתם זקוקים ומה היא צריכה לכלול. לנו, ברויאל בריכות שחייה, ניסיון רב שנים בהתאמת אביזרים לבריכה, ובכלל זה משאבות איכותיות.

משאבות לבריכות שחייה