תפריט האתר

מכשירי מלח לבריכות שחייה

בשנים האחרונות, מכשירי המלח לבריכה הפכו לפופולריים במיוחד. מדובר, למעשה, במכשיר ההופך מלח הנשפך לבריכת השחייה – לכלור. פעולה זו נעשית על ידי אלקטרודה העשויה טיטניום וחשמל, כאשר במתח נמוך, מפרקת את המלח לכלור. מכשירים אלה מתאימים במיוחד לבריכות פרטיות.

כיצד מטפלים בבריכת השחייה באמצעות מכשיר המלח?
ריכוז המלח המומלץ לבריכת שחייה נע בין 3000 ל- 5000 PPM לליטר מים. המלח מוחדר לבריכה באמצעות סקימר, מומס במים ומתערבב עם מי הבריכה. מכשיר המלח מייצר כלור מהמלח הנשפך לבריכה. כאשר הכלור מתאדה – הוא הופך חזרה למלח.

מדוע כדאי להשתמש במכשיר מלח לחיטוי הבריכה?
היות והמלח עצמו נהפך לכלור, מדובר למעשה בחומר טבעי ולא תעשייתי, כזה שאינו מזיק למתרחצים, ומחטא את הבריכה באופן טוב ובטוח יותר. מכשיר המלח קל לתפעול, התקנתו פשוטה ומהירה ובניגוד לכלור התעשייתי, המלח הנהפך לכלור אינו גורם לצריבה בעיניים ואין לו ריח. בנוסף, חוסך המכשיר הוצאות על אמצעים כימיים לשמירה על ניקיון מי הבריכה.

היכן רוכשים את מכשיר המלח?
את מכשירי מלח לבריכות שחייה לחיטוי בריכת השחייה יש לרכוש רק במקום מקצועי, בעל שם וותק רב שנים, וזאת על מנת שתוכלו להימנע מרכישת זיופים או מכשיר שאינו איכותי. אנו ברויאל בריכות שחייה בעלי ניסיון רב שנים במכירת והתקנת מכשור לבריכות שחייה. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

מכשיר חיטוי במלח
מכשירי מלח ובקרים, חיטוי במלח הוא הפתרון האידיאלי לבריכות שחייה פרטיות כיום כ- 90% מהבריכות הפרטיות בישראל מחוטאות על ידי מכשירי מלח מסוגים שונים מכשיר מלח הופך מלח לכלור טבעי ויעיל לרחיצה נעים ובטוחה בפעולה שניקראת אלקטרוליזציה כאשר המלח עובר במערכת הבריכה המלח עובר דרך האלקטרודה שבנויה מפלטות טיטניום ופירוק הנטרן אחד מימרכיוו של המלח נוצר כלור נקי ויעיל.

יתרונות המכשיר

1. קל לתיפעול
2. התראות כמות מלח במים ע"י צג דיגיטלי
3. כפתורי אחוזי יצור תפוקת הכלור מ% 0 ל 100 %
4. התקנת מהירה ופשוטה
5. שנתים אחריות
6. כלור טבעי

מכשירי מלח ובקרים