תפריט האתר
חימום לבריכות שחייה
חימום לבריכות שחייה

חימום לבריכות שחייה

אין כמו להיכנס לבריכה צוננת בימי הקיץ הלוהטים. עם זאת, קיימים אנשים רבים האוהבים לשחות גם בחורף, כחלק משגרת האימונים היומית שלהם. בדיוק עבור אנשים כאלה, יש צורך בחימום בריכת השחייה. אז איך עושים זאת? הרי לפניכם מספר אופציות.

משאבת חום
משאבת חום היא משאבה הבנויה על חשמל, ומהווה מעין דוד שמש – כך שיש צורך בקרני שמש לחימום מי הבריכה. משאבה זו טובה במיוחד היות והיא יחסית חסכונית בחשמל, ומתאימה במיוחד לערבי הקיץ או לימי חורף חמימים יחסית.

מחמם מים
כדי ליהנות ממים חמימים בבריכה גם כשמזג האוויר אינו מאפשר זאת ואין אף מעט קרני שמש באופק, ניתן להשתמש במחמם מים לבריכה. המחמם שומר על טמפרטורה יציבה של 80 מעלות בבריכה, ללא תלות במזג האוויר החיצוני. את מחמם המים ניתן לחבר למשאבת החום, כך שיצרוך כמות קטנה יותר של חשמל כאשר חמים יותר בחוץ.

כיסוי טרמי
כיסוי טרמי לבריכה מהווה פתרון נהדר לשמירה על חום הבריכה. מדובר בהשקעה יעילה וחד פעמית. הכיסוי מנצל את קרני השמש לחימום הבריכה, וכמו כן מונע את התנדפות המים בבריכה במידה ואתם מחזיקים במערכת חימום נוספת. כיסוי זה מותאם למידת הבריכה, ומותקן כך שהוא צף על פני המים – עניין שהופך אותו לנוח במיוחד. בנוסף לשמירה על חום הבריכה, שומר הכיסוי גם על נקיונה.

חימום לבריכות שחייה