תפריט האתר

אחזקת בריכות שחייה עם המומחים של רויאל

אחזקת בריכות שחייה
הרעיון של בריכת שחייה פרטית קוסם כמעט לכולנו. החלטתם להתחדש בבריכה ביתית? מזל טוב! עם זאת, המשימה אינה נגמרת לאחר בניית הבריכה ועיצובה. יש להמשיך ולטפל בבריכה כחלק מטיפול שוטף של אחזקת בריכות שחייה, כך שהיא תישאר נקייה ורעננה בכל עת בה היא נמצאת בשימוש. הרי לפניכם המדריך המלא.

הכלרה
מדובר, כמובן, בכלור – כימיקל אותו מוסיפים למי הבריכה על מנת לשמור על נקיונם. עבור בריכות שחייה פרטיות, קיימים 3 סוגי כלור – כלור "שקדים", כלור "גדול" וכלור אבקה. ההבדל העיקרי ביניהם הוא מספר הגרמים, כאשר רמת הכלור הרצויה בבריכה עומדת על 1 עד 3 חלקים למיליון. שימו לב כי מדובר בחומר רעיל, ולכן יש להשתמש בו בכמויות קטנות ולא לעלות על הכמות המומלצת.

סינון
סינון נעשה באמצעות משאבת הבריכה, כאשר את המשאבה יש להפעיל למשך 10 שעות ביממה לפחות. את המסנן עצמו יש לשטוף אחת לכמה זמן, בעיקר כאשר שעון הלחץ שלו מורה על 2 (התחום הנורמלי של מסנן הבריכה נע בין 1-2). ניתן לתזמן את המסנן לפי שעון שבת.

כיסוי
כיסוי לבריכת השחייה מונע כניסת מזיקים או לכלוך לבריכה, וכמו כן שומר על מי הבריכה מאידוי, כך שלא תדרשו לתחלופה גבוהה של המים. בנוסף, קיימים כיסויים טרמיים יעודיים, השומרים על טמפרטורת המים כך שתהיה חמימה ונעימה. קיימים מגוון כיסויים, החל מכיסויים פשוטים ביותר, ועד לכיסויים חשמליים בעלי מערכת שליטה מרחוק.

אחזקת בריכות שחייה