תפריט האתר

אביזרים לבריכות שחייה
כדי ליהנות מחוויית שחייה ביתית מושלמת, יש להשקיע בבריכה הביתית בכל האספקטים: החל משמירה על ניקיון הבריכה, ועד רכישה ושימוש בכל סוגי אביזרים לבריכות שחייה המתאים סביבה או בתוכה. הרי לפניכם כמה מהאביזרים החשובים ביותר לבריכות השחייה.

משאבה
משאבה הינה אביזר הכרחי ביותר לשמירה על נקיון הבריכה. תפקידה של המשאבה הוא לשמור על המים צלולים ונקיים ככל הניתן, ולסנן מהם לכלוך או מזהמים העלולים לגרום, בתורם, להצטברות לא רצויה של חיידקים. על מחזור הסינון לעבוד כ- 4 שעות לכל הפחות בחורף ובקיץ כ-6 שעות לכל הפחות תלוי בגודל הבריכה.

כיסויים
כיסויים לבריכה, מעבר לדקורציה, מהווים גם הם אביזר חשוב בשמירה על ניקיון הבריכה. בכל עת שהבריכה אינה נמצאת בשימוש, יש לכסות אותה, וזאת על מנת לסייע במניעת כניסת לכלוך למים. הכיסויים מגיעים בשלל דוגמאות, צבעים וסוגים – החל מכיסויים פשוטים אותם פורסים ידנית על הבריכה, ועד לכיסויים חשמליים בעלי מערכת שליטה מרחוק.

ערכת בדיקת מים
ערכת בדיקת המים הינה ערכה חשובה מאוד, היות והיא מסייעת במתן אינדיקציה על כמות הכימיקלים ורמת החומציות הקיימים בבריכה. בהתאם לתוצאות הבדיקה, ניתן להוסיף כימיקלים או חומרים נוגדים, כמו גם להעלות או להוריד את רמת החומציות, ובאופן זה לשמור על מי השחייה במצב אופטימלי.

מסנן חול
מסנן החול תורם גם הוא בשמירה על ניקיון מי הבריכה.

מפלים ומזרקות
פריטים דקורטיביים אותם מומלץ לשלב במידה בסמוך לבריכה או בתוכה.

אביזרי ניקיון לבריכות שחייה

אביזרים לבריכות שחייה

אביזרים לבריכות שחייה